14-09-2005, 11:48
Ten dzial sluzy do zamieszczania swoich kuponow i opinii z nimi zwiazanych. Zapraszam zatem wszystkich do dzielenia sie swoimi kuponami z pozostalymi uzytkownikami tego forum i nie zbaczanie na inne tematy.

Jesli cos komentujecie to prosze popierajcie to konkretnymi argumentami lub zakłady bukmacherskie analizami!!!

Jednakze aby zamieszczac typy w tym dziale, niezbedna rzecza jest podanie takich parametrow jak:

Stawka – kwota na jaka zostal postawiony kupon
Kurs - kurs całego kuponu
Przewidywana wygrana
Stan Konta – na bieżąco po każdym kuponie musi być podliczany stan konta!!!

Mile widziane jest takze podawanie wynikow do swoich kuponow, co weszlo a co nie. Kazdy uzytkownik ma prawo do jednego tamatu i tam umieszcza swoje kolejne kupony, ktore moga byc komentowane przez innych uzytkownikow ale bez zbednych i pustych komentarzy typu: "tez bym tak postawil" itp.
Zakladanie co chwile nowych tematow powoduje balagan na forum i bedzie karane ostrzezeniami a pozniej wykluczeniem z forum.

Marcin-Odra
18-11-2006, 21:31
Drodzy użytkownicy forum

Ze względu na ostatnią falę bardzo nieinteligentnych postów postanowiliśmy wprowadzić małe zmiany w sprawę komentowania.

Zabrania się
1. Komentowania spotkań, które już zakłady bukmacherskie się odbyły (nie w swoim temacie), a także wyrażania swoich emocji
2. Wpisywania swoich typów/kuponów do tematu innego użytkownika. Jeżeli chce podawać swoje typy załóż swój temat lub poproś o pomoc w odpowiednim temacie.
3. Robienia na forum "livescore", czyli wpisywania wyników/relacji z trwającego spotkania. Od tego jest ShoutBox i tam przeżywam rozgrywane spotkanie.
4. Posty typu "Filip, masz coś na jutro" absolutny zakaz! Jeżeli dany użytkownik będzie miał jakieś typy/kupony z pewnością je umieści na forum
5. Nie nadużywamy emoikonek.

Wszelkie komentarze użytkowników w dziale Kupony ze Statystykami muszą być podpartę przynajmniej krótką analizą. Mają to być miłe i rzeczowe komentarze.

Kwestia gratulacji. Proszę tego typu gratulacji nie wpisywać na zakłady bukmacherskie forum, macie od tego PW, gadu-gadu etc. Może jest to miłe, jednak obniża poziom czytelności tematu.

Pozostałe posty nie na temat, nie wnoszące nic do sts tematu, mało inteligentne, wprowadzające kłótnie, obraźliwe, obniżające czytelność tematu itd będą usuwane.Jeżeli zdarzy się, że któryś z użytkowników forum nadużywa regulaminu komentowania i nagminne go sts łamał, moderator ma sts prawo ukarać delikwenta ostrzeżeniem, a w skrajnych wypadkach banem

Z poważaniem

Zakłady Bukmacherskie - Archiwum